Leidse Vereniging Voor Studenten AUGUSTINUS

Uitvergroten
L.V.V.S Augustinus - Leiden
Rapenburg 24 2311 EW LEIDEN Tel. 071-5162333 Restaurant Tel. 071-5162336

Criteria voor toekenning van het Jan Muldersfonds


Het fonds heeft als hoofddoelstelling het financieel ondersteunen van vernieuwende activiteiten. Evenwel moet aan devolgende criteria worden voldaan:

 

  • de activiteit moet wordengeorganiseerd door Augustijnen
  • de activiteit moetvernieuwend zijn, hetgeen betekent dat de activiteit nog niet eerder in eenvergelijkbare vorm heeft plaatsgevonden
  • de aanvraag voor eenfinanciële tegemoetkoming uit het Jan Mulders Fonds dient schriftelijk envoorafgaande aan de activiteit te worden ingediend bij het bestuurslidreünisten en acquisitie van de LVVS Augustinus

Het toekennen van de subsidies uit het Jan Mulders Fonds vindt plaats onder verantwoordelijkheid vanhet SOLA-bestuur. Over de uiteindelijke besluiten kan niet worden gecorrespondeerd. Het staat het SOLA-bestuur vrij aanvullende informatie over de mogelijke activiteit te verzoeken bij de aanvrager van de subsidie. Er kan een lager bedrag worden toegekend dan in de aanvraag verzocht. Iedere aanvraag moet zowel een conceptbegroting van de geplande activiteit bevatten als ook een korte inhoudelijke toelichting op de activiteit. Mogelijke overschotten van het Jan Mulders Fonds worden automatisch meegenomen naar het volgende boekjaar. Het SOLA-bestuur zal ieder jaar een inhoudelijk verslag publiceren over de toekenning van de subsidies. Deze zal gepubliceerd worden in de oud-leden periodiek Post Augustijns.


Terug naar het Jan Muldersfonds